Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda Türkiye’nin her iline ve yurtdışına demir ve metal gereksinimleriniz konusunda,geniş ürün yelpazesiyle, hizmet vermektedir.

Ubb Demir Çelik A.ş. başta imalat sanayi, inşaat olmak üzere makine, yapı sektörü, asansör, ısıtma ve soğutma, mobilya ve beyaz eşya sanayilerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin, istenilen kalitede, cins ve ebatta sanayicilerimizin ve inşaatçılarımızın kullanımına olanak sağlamaktadır. Ubb Demir Çelik; her cins ve ebatlarda, demir veya çelikten; çubuk ve profiller, demir, alaşımsız çelik profiller, demir, çelik tellerden mensucat, demir/alaşımsız çelikten tel taleplerinizi, gün içindeki piyasa şartlarında, en iyi kalite ve en uygun fiyatlarla karşılayıp hizmet etmekten gurur duyar.
 
 Siz Değerli Müşterilerimize ticari olarak en kaliteli, en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmektir.  Ubb Demir Çelik, inşaat ve sanayi alanında bir çok değerli kuruluşa hizmet vermenin memnuniyeti içerisindedir. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan  Ubb Demir Çelik sizlere daha iyi hizmet verebilmek için stoklarını devamlı güncel tutmakta ve ürün yelpazesini genişletmektedir. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.